Atribuită
Cumpărare directă
*Power imput voltage: DC+10V to +30V LAN Auto-MDIX, 10/100 Mbps Auto - detecting. RS-232: TX, RX, RTS, CTS, DTR, DSR, DCD, GND. *RS485 signal:differential 2 half-duplex wires (DATA+, DATA-) *RS422 signal: differential 4 full-duplex wires (TX+, RX+, TX-, RX-) *Data Rate: 1200, 2400, 4800, 9600,19200, 38400, 57600, 115200K bps
- Număr anunț
- DA25153847
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
- Furnizor / câștigător
- DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.582,49 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.