Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTEI AC340/30.01.2020

Număr anunț
DA25142751
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.529,42 RON
Valoare atribuită
1.529,42 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.529,42 RON

din 1.529,42 RON estimat