Atribuită
Cumpărare directă
Prestare servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare . Firma noastra detine licenta de functionare pentru efectuarea serviciilor ofertate, detinem de asemenea calificarea personalului si atestarea conform legii.Firma detine certificatul SR EN ISO 9001:2015 - Sistem de Management al Calitatii si SR EN ISO 14001:2015- Sistem de Management de Mediu pentru activitatile efectuate. Solutiile folosite se regasesc pe lista produselor avizate de Ministerul Sanatatii. Perioada Martie - Decembrie 2020
- Număr anunț
- DA25146900
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
- Furnizor / câștigător
- ALEXIS GREEN SERV SRL (CUI 34537999)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.