Atribuită
Cumpărare directă
GLETUL MESERIASULUI SAC 20KG - 2 saci la pretul de 15.97 lei/sac ; PENSULA PLATA 30MM - 5 buc la pretul de 2.94 lei/buc ; PENSULA PLATA 80MM - 5 buc la pretul de 5.88 lei/buc ; EMAIL FAIN 2.5L ALB - 6 buc la pretul 38.66 lei/buc ; VOPSEA DE UZ GENERAL 2.5 L NEGRU - 3 buc la pretul de 27.73 lei/buc ; BIDINEA - 5 buc la pretul de 6.72 lei/buc - cf. referat 2807/19.02.2020 - Serviciul Cimitire -cimitir SF. Lazar
- Număr anunț
- DA25158272
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424,79 RON
- Valoare atribuită
- 424,79 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.