Atribuită Cumpărare directă

Elaborarea documentatii de achizitii publice, asiastenta pentru comisiile de evaluare, asistenta de specialitate la contractare

Număr anunț
DA25160739
Autoritate contractantă
COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
Furnizor / câștigător
CALOTĂ, GHIŢĂ & ASOCIAŢII - SOCIETATE CIVILĂ DE AVOCAŢI (CUI 28579965)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.000 RON
Valoare atribuită
57.000 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.000 RON

din 57.000 RON estimat