Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS HP CE278A/CANON CRG728,726 TONER BK IAICON Buc 3.0 55.0000 CARTUS HP CB435A/CB436A/CE285A/CANON CRG712/725 TONER BK ORINK Buc 3.0 55.0000 CARTUS HP CN049AE(950) INK BK Buc 2.0 125.0000 CARTUS HP CN050AE(951) INK CYAN Buc 2.0 88.0000 CARTUS HP CN051AE(951) INK MAG Buc 2.0 88.0000 CARTUS HP CN052AE(951) INK YEL Buc 2.0 88.0000 CARTUS HP CF283X(83X) TONER BK TESLA Buc 3.0 55.0000 CARTUS HP CE505X/CF280X/CANON CRG719H TONER BK 6.5K iAICON Buc 2.0 70.0000
- Număr anunț
- DA25152076
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.413 RON
- Valoare atribuită
- 1.413 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.