Atribuită Cumpărare directă

bulion, compot ananas, cascaval, legume congelate, pulpe pui, spaghete, faina, gris, gem, malai, mazare congelata, praf de copt, suc de rosii, unt portionat, unt, zahar, cartofi

Număr anunț
DA25155994
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI 18907097)
Cod CPV
15320000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.365,85 RON
Valoare atribuită
1.365,85 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.365,85 RON

din 1.365,85 RON estimat