Atribuită Cumpărare directă

CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 12,626 kg 229.04 MUSCHI TIGANESC KG KG 6,204 kg 300.46 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 33,750 kg 684.11 LAMAI TR KG C.I KG 1,200 kg 7.69 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 5 buc 91.70 CEAPA GALBENA AT KG CI KG 19,800 kg 45.14 VARZA MURATA RO KG C.I KG 51,400 kg 304.29 ARDEI KAPIA ROSU TR KG CI KG 20,000 kg 220.00 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 50 buc 43.50 DOVLECEI TR KG C.I VRAC KG 4,000 kg 36.16 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 19,800 kg 30.69 BANANE CO KG C.I VRAC KG 26,580 kg 141.14 PORTOCALE GR KG CI VRAC KG 25,200 kg 98.28 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG PG 20 buc 46.80 OLYMPUS TELEMEA OAIE 4KG BU 2 buc 257.28 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 4 buc 59.88 OLYMPIA BORS 1L BU 12buc 27.24 NAPOLACT IAURT 3,5% 140G CA 5 bax 102.00 MILLI UNT 82% 200G BU 20 buc 190.40 TPS OUA COD 3 CLASA M 6X3 IF 2 bax 133.20 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 3 bax 37.80 PULPE PUI CU SPATE PG.KG KG 42,800 kg 266.64 ALBALACT SMANTANA 12% 900 GL 2 buc 18.50 BITAR OREZ BOB ROTUND 1KG PG 30 buc 119.88

Număr anunț
DA25143254
Autoritate contractantă
SCOALA SPECIALA NR. 4 BUCURESTI (CUI 4340617)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.491,82 RON
Valoare atribuită
3.491,82 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.491,82 RON

din 3.491,82 RON estimat