Atribuită Cumpărare directă

1 x Digi Net Business Garantat 300- sediu OCPI VALCEA 3 x Digi Net Business Garantat 90-BRP Horezu, Dragașani, Brezoi cablu tv sediu OCPI Valcea IP suplimentar sediu OCPI Vâlcea taxa chirie echipament BRP Brezoi 1DIGITEL CONECT

Număr anunț
DA25150726
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.262,70 RON
Valoare atribuită
11.262,70 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.262,70 RON

din 11.262,70 RON estimat