Atribuită Cumpărare directă

Urne de vot - Urne de vot stabile avand dimensiunea 55x45x85 confectionate din materiale transparente plexiglas, policarbonat sau polipropilena cu structura de rezistenta din lemn dur prevazuta cu capac si incuietoare

Număr anunț
DA25180404
Autoritate contractantă
Comuna Scortoasa (CUI 3662657)
Furnizor / câștigător
AGROCOMFORESTA SRL (CUI 16063676)
Cod CPV
44211110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat