Atribuită Cumpărare directă

Dozator inox dezinfectant , antivandalism , capacitate mare. Se foloseste doar cu dezinfectant; Are vizor de nivel , pompita rezistenta si inchidere cu cheie . Dimensiune : 27 cm x 11,5 cm si 11,5 cm DEZINFECTANTUL FOLOSIT SA FIE IN STARE LICHIDA(SA NU FIE FOLOSIT SUB FORMA DE GEL)

Număr anunț
DA25147245
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat