Atribuită Cumpărare directă

Baterie Fujitsu Lifebook S752 (COMPATIBILA 4400MAH )

Număr anunț
DA25184905
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
31434000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320,17 RON
Valoare atribuită
320,17 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,17 RON

din 320,17 RON estimat