Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanță întreținere lunară pentru stația de pompare și sistemul de stingere incendiu cu drencere, sprinklere și hidranți la sediul Muzeului Satului Bănățean Timișoara conform caietului de sarcini nr. 126/21.02.2020 și a ofertei dumneavoastră, înregistrată la sediul nostru cu nr.165/27.02.2020. Dacă sunteți de acord cu condițiile noastre, în termen de 3 zile de la data deliberarii, sunteti asteptati la sediul instituției noastre între orele 10-15 pentru semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA25185068
- Autoritate contractantă
- MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.