Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate ID produs Produs Total (fara TVA) 4 7052494 SACI MENAJ 240L SUP.REZ.EFEKT 10BUC/ROL 42,45 1 7029322 FINO PUNGI GUNOI LD 240L -8BUC/ROLA 22,4 10 7024487 USCATOR MAINI PLASTIC ABS HD150 1.929,33 2 3022466 CAPAC WC SUN KADDA DUROPL. B.PL.S552V011 99,16
- Număr anunț
- DA25175210
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.093,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.093,34 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.