Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanță sistem de detecție și avertizare la incendiu la sediul Muzeului Satului Bănățean Timișoara conform caietului de sarcini nr.129/21.02.2020 și a ofertei dumneavoastră, înregistrată la sediul instituției noastre cu nr.164/27.02.2020. Dacă suntetți de acord cu condițiile noastre, în termen de 3 zile de la data deliberării, sunteți asteptați la sediul instituției noastre între orele 10-15 pentru semnarea contractului.

Număr anunț
DA25185378
Autoritate contractantă
MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat