Atribuită Cumpărare directă

Prestări servicii conform oferte timp de 10 luni pana la data de 31.12.2020 pentru conturile de email si sistemele informatice utilizate de Administrația Zonei Libere Curtici-Arad. Contractul poate fi prelungit pentru o perioadă maximă de 4 luni in conditiile art. 165 din HG 395/2016.

Număr anunț
DA25187465
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
PLATINIUM NETWORK SRL (CUI 35338838)
Cod CPV
72720000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat