Atribuită
Cumpărare directă
Sisteme centralizate de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu ce necesita activitati de intretinere tehnica (verificarea, intretinerea si reparatia sistemelor , instalatiilor, aparatelor si dispozitivelor de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu) la imobile administrate de SAIFI. Cerintele detaliate ale achizitiei se vor transmite prin e-mail. Contractul se va incheia pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA25165307
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- RASSCO SECURITATE SA (CUI 11816587)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.660 RON
- Valoare atribuită
- 15.660 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.