Atribuită
Cumpărare directă
Panou Expozitional 3x4 Panoul Expozițional este un element esențial pentru amenajarea interioară la diferite expoziții, târguri sau alte evenimente. Acest panou oferă un mod atractiv de expunere a mesajelor publicitare, oferind o imagine de calitate superioară. Panoul Expozitional este pliabil, foarte stabil și se montează extrem de usor Conform referat necesitate al beneficiarului, atasat
- Număr anunț
- DA25150747
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI 15687957)
- Cod CPV
- 30195600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.734,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.734,50 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.