Atribuită Cumpărare directă

legume congelate-broccolli ,banane 4kg luni,4 kg miercuri

Număr anunț
DA25160571
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE " N.N. TONITZA" BARLAD (CUI 19221924)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
15530000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605,10 RON
Valoare atribuită
605,10 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,10 RON

din 605,10 RON estimat