Atribuită Cumpărare directă

GIGAZYME (concentrat) – Detergent ENZIMATIC pentru instrumentarul chirurgical si endoscoape. Este un agent de curatare foarte eficient, special destinat pentru curatarea manuala si automata a endoscoapelor. Utilizabil de asemenea pentru instrumentele chirurgicale/medicale si este ideal pentru utilizarea in bai cu ultrasunete. Excelenta putere de curatare. Nu face spuma. Nu lasa reziduuri. Parfum placut. In majoritatea cazurilor, o dilutie de 0.5% - 1% este suficienta. Ambalaje disponibile : canistra 5 litri. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /canistra 5 litri

Număr anunț
DA25149027
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24965000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.750 RON
Valoare atribuită
8.750 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.750 RON

din 8.750 RON estimat