Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90013119 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 6.00 X 58.72 RON fara TVA / BUC

Număr anunț
DA25156748
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI IASI (CUI 4541599)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,32 RON
Valoare atribuită
352,32 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,32 RON

din 352,32 RON estimat