Atribuită Cumpărare directă

PROSOP BUMBAC 50x90 cm - diverse culori - bune absorbante

Număr anunț
DA25178564
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39514100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546,45 RON
Valoare atribuită
1.546,45 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546,45 RON

din 1.546,45 RON estimat