Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie pavaj monocolor din dale autoblocante si montaj. Lucrarile ce se vor executa sunt urmatoarele: - executat terasament cu buldoexcavatorul pentru obtinere panta unica; - compactare cu cilindru compactor; - executat strat de fundatie din balast in grosime de 10 cm; - compactare strat de fundatie din balast; - asternere strat de nisip spalat + sort 4-8 pentru egalizare; - executat pavaj din dale autoblocante; - asternere strat de nisip spalat pentru blocare-compactare
- Număr anunț
- DA25161087
- Autoritate contractantă
- COMUNA HARMANESTI (CONSILIUL LOCAL HARMANESTI) (CUI 16570210)
- Furnizor / câștigător
- GECO-CONSTRUCT SRL (CUI 15265456)
- Cod CPV
- 45233260-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.425 RON
- Valoare atribuită
- 38.425 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.