Atribuită
Cumpărare directă
Ferule vespel/grafit pt. coloane cu diam. int. de 0.25 mm (set 10 buc), Filament pentru sursa de Suport pentru, Ulei pompa preliminara, 1 L, Ferula 100% grafit pt. coloane cu diamentru intern de 0.1-0.32 mm (set 10 buc.), Liner GOLD ultra inert direct, 1 x 6.3 mm, 78.5 mm (set 5 buc.), Liner GOLD ultra inert direct, 1 x 6.3 mm, 78.5 mm (set 5 buc.), Microseringa de 10 ul si ac de 57 mm, gauge 26s, pentru autosamplerul TriPlus, Servicii de mentenanta Trace 1310-ITQ 900
- Număr anunț
- DA25183636
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Bujoru (CUI 14794971)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38432200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.209 RON
- Valoare atribuită
- 11.209 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.