Atribuită
Cumpărare directă
Servciiile de publicitate constau în afișarea online de către prestator pe site-ul său www.ziuaconstanta.ro a unor materiale publicitare reprezentând diverse informații adresate de către SPITVBL Constanta, cetățenilor în calitate de contribuabili. Materialele publicitare vor fi afișate prin intermediul urmatoarelor modalitati oferite: - banner de tip Leaderboard având dimensiunile 728x90 pixeli (varianta desktop)-176 zile; -banner medium rectangle având dimensiunile 300 x 250 pixeli (varianta mobile)-176 zile - articol campanie de promovare/popularizare- 4 articole Perioada martie-decembrie 2020 Materialele publicitare, precum și perioadele de afișare ale acestora, vor fi puse la dispoziție de către autoritatea contractantaprin reprezentantul său, responsabil relații publice și mass-media, cu minimum 24 de ore înainte de ziua începerii derulării fiecărei campanii publicitare.
- Număr anunț
- DA25189184
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- ZIUA TOMIS SRL (CUI 18395493)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.320 RON
- Valoare atribuită
- 14.320 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.