Atribuită
Cumpărare directă
Odorizant - spray, 300ml, Glade, 2 in 1 BUC 2 Detergent lichid pt. pardoseli, 1 L, Ajax BUC 2 Detergent lichid pt. pardoseli, 2 L, SANO BUC 2 Detergent lichid pt. toate pardoselile, 5 L, Ajax BUC 1 Detergent pt. geamuri cu pulverizator, 1 L, SANO BUC 10 CIF creme active, 500ml BUC 4 Pronto antistatic spray mobila, 300ML BUC 2 Ace, 2L BUC 4 Odorizant pt. vas WC, 55 gr, SANO 5-in-1 BUC 5 Domestos, 750ml BUC 5 Detartrant Nufar, 1L BUC 2 Sapun lichid Aloe Vera/Trandafir/Mar/Piersica, 400ml BUC 4 Sapun lichid , 5L BUC 1 Servetele birou, 150 buc/cutie CUTIE 4 Rola prosop, diferite modele, 2 straturi, 100m ROLA 2 Hartie igienica, 2 straturi, roz, 40 role/set SET 2 Saci menaj, 20l, 30 buc/rola ROLA 10 Saci menaj, 35l, 30 buc/rola ROLA 10 Saci menaj, 60l, 20 buc/rola ROLA 4 Mop bumbac 250g,XXL BUC 4 Matura sintetica cu coada, diferite modele BUC 3 Matura paie cu coada lemn BUC 5 Faras simplu cu maner, diferite culori BUC 5 Set mop XXL cu coada + galeata dreptunghiulara cu storcator BUC 3 manusi ambulex 100 buc/cutie 2 cutii
- Număr anunț
- DA25175444
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,CONSTANTIN MOSCU,, IZVORU BERHECIULUI (CUI 29168704)
- Furnizor / câștigător
- DAKOMA INVEST SRL (CUI 27676803)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 813,93 RON
- Valoare atribuită
- 813,93 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.