Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze un lavoar si o baterie lavoar

Număr anunț
DA25187353
Autoritate contractantă
COMUNA LEU (CUI 4553631)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,31 RON
Valoare atribuită
272,31 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,31 RON

din 272,31 RON estimat