Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE BIROU compus din: AGRAFE BIROU NICHELATE 33 mm=35=0.8lei AGRAFE BIROU NICHELATE Nr.5=25=1.9lei ALONJA PLASTIC pt INDOSARIERE A5=1500=0.14lei ASCUTITOARE METAL DUBLA DELI=10=1.48lei BIBLIORAFT PLASTIFIAT NOKI A4 - cotor 75mm=100=4.56lei BIBLIORAFT PLASTIFIAT NOKI A4 - cotor 50mm=100=4.56lei BANDA ADEZIVA Std 48mm*66m, TRANSPARENTA=50=2.2lei CAPSE 24/6 MAS=100=1.35lei CAIET A4 ECADA, spirala, 80 file AR=50=3.75lei CAIET A4 ECADA, spirala, 80 file DR=50=3.75lei CORECTOR BANDA KORES 4.2mm*15m=35=5.17lei CUTTER MARE Std - 18mm =5=1lei DECAPSATOR DONAU=15=2.25lei DISPOZITIE DE PLATA / INCASARE (CASIERIE), A6, PERFOR=20=2.63lei DOSAR din carton alb SIMPLU, 233 gr/mp=3000=0.24lei DOSAR PLASTIC NOKI - 2 perforatii=500=0.38lei CD-R BULK PRINCO / OMEGA in bulk de 10-100buc=4000=0.79lei PLIC CD / DVD, 124*124mm, GUMAT, ALB=4100=0.06lei DVD+/-R in bulk de 10-100buc=100=0.85lei EVIDENTIATOR PELIKAN =50=2.1lei MARKER PERMANENT SCHNEIDER 130-NEGRU=50=2.1lei FOLIE DOCUMENTE A4 NOKI=100=6.35lei CORECTOR simplu, KORES=10=1.85lei PERFORATOR MAS Nova, 30 coli=5=26.79lei PIX CU GEL AIHAO AH-801 - 0,5mm, ALBASTRU=50=0.89lei PIX PLASTIC PENSAN TRIBALL - 0,7mm ALBASTRU=200=0.67lei PIX PLASTIC PENSAN TRIBALL - 0,7mm ROSU=50=0.67lei NOTES ADEZIV 76*76mm, CULORI PASTEL=50=1.25lei NOTES ADEZIV INDEX 12*45mm, HO-21143, NEON, PLASTIC, SAGEATA, 5*25buc/set =30=2.99lei LIPICI STICK School Office 36 gr=50=1.19lei RADIERA ROTRING TIKKY30=20=1.56lei REGISTRU A4 STANDARD - 200 file=10=11.32lei

Număr anunț
DA25174860
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.525,35 RON
Valoare atribuită
8.525,35 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.525,35 RON

din 8.525,35 RON estimat