Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparații pentru nava R/M Galați 3- Dana 9, port Galati, conform ofertă nr. 91/27.02.2020 si inregistrata la sediul AFDJ RA Galati cu nr.6598/27.02.2020 si a anuntului de publicitate nr. ADV1131650 din 24.02.2020. În cazul în care prestatorul nu reuseste sa-si îndeplineasca obligatiile asumate prin comanda, atunci achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, pâna la îndeplinirea efectiva a obligatiilor. Penalitatile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligatiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat. În cazul în care achizitorul nu îsi onoreaza obligatiile de plata în termenul convenit, prestatorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA25171654
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
BUGION SERVICE SRL (CUI 9461555)
Cod CPV
50241000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.317 RON
Valoare atribuită
32.317 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.317 RON

din 32.317 RON estimat