Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar COMBINEZON DT215 2XL BUC 5 18.74 COMBINEZON TYVEK PROTECTION BUC 2 43.11 MANUSI PER 100 2.521 Materiale necesare conform Hotarârii nr. 1 din 27.02.2020 a Comitetului Local pentru Situatii de Urgenta Fagaras

Număr anunț
DA25180656
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,02 RON
Valoare atribuită
432,02 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,02 RON

din 432,02 RON estimat