Atribuită
Cumpărare directă
lapte35kg,unt30buc, cerealebuc, elemea9kg, oua90buc, iaurt80buc, smantina5buc, gogosari6buc, varza4kg, macaroane16buc, verdeata20buc, cartofi60kg, morcovi20kg, telina10kg, pastirnac10kg, banane200buc, mere50bc, pere100buc, mandrine100buc, kiwi100buc, aton nesquik80buc, fasole galbena6g
- Număr anunț
- DA25172834
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.840 RON
- Valoare atribuită
- 2.840 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.