Atribuită Cumpărare directă

Nume marfa Cant HP TONER CB436A,BK,2K,LJP1505 ORIGINAL 1 HP TONER CE285A,BK,1.6K,LJ P1100,P1102,M1132,M1210 ,M1212 ORIGINAL 1 LEXMARK TONER 12016SE,BK,2000pg,E120 ORIGINAL 1 HP TONER CE505A,BK,2.3K,LJP2035,2055 ORIGINAL 1 HP CARTUS F6V25AE,No652,BK,360pg,DIA 1115/2135/3630/3636/3638/3785/3787/3835/4675,ORIGINAL 1 HP CARTUS F6V24AE,No652,CL,200pg,DIA 1115/2135/3630/3636/3638/3785/3787/3835/4675,ORIGINAL 1

Număr anunț
DA25175423
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.308 RON
Valoare atribuită
1.308 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.308 RON

din 1.308 RON estimat