Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 70 grade, avizat de catre Ministerul sanatatii.O tableta de 3,3g se dizolva in 10 litri apa si elibereaza 1,5g clor activ (similar cu tabletele de 3.2g - 5g). Detine aviz de biocideAcoperitori pantofi, Protectori incaltaminte unica folosinta confectionati din polietilena, rezistenti la trafic, de unica folosinta, cu elastic circular. Ambalaj: 100 Buc/set Bax: 4.000 Buc/ Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producatorBETADINA - IODINE T 1LMANUSI EX. NITRIL PF X200 BUC / cutie marime M Lansete din plastic, intepatoare pentru aparate de glicemie- 200buc/cutieFiercare ac este ambalat individual in ambalaj de plastic prevazut din 2 piese si sigilat cu eticheta originala. Lungimea acului de recoltare 38mm, Grosime 0,12mm Prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA25174893
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ALBA (CUI 4562737)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.298,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.298,40 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.