Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru suprafețe: dezinfectant cu spectru larg de actiune pentru dezinfectia igienica a suprafețelor, cu acțiune bactericidă, levuricidă, fungicidă, sporicidă, virucidă, microbactericidă, tuberculocidă. Dezinfectanții ofertați vor deține avizul ministerului sanatatii. Produsele solicitate se vor livra în cel mai scurt timp după tribuirea achiziției în SEAP și vor avea un termen de valabilitate de cel puțin 24 luni de la data livrării.
- Număr anunț
- DA25182799
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.