Atribuită
Cumpărare directă
Granule absorbante pentru transformarea lichidelor biologice sau patologice, in gel Gel. Pretul este pe plic. Plicuri de 10 grame, transforma in gel 500 ml lichide biologice sau patologice. Ambalare 50 plicuri/punga, 8 pungi x 50 plicuri pe cutie = 400 plicuri/cutie. Comanda sa fie multiplu de 50 sau multiplu de 400. Plicurile sunt hidrofile, se introduc cu totul in punga/recipientul de drenaj/colectii lichidiene, invelisul se dizolva singur sub influenta lichidelor. Punga in care se recolteaza se pune cu totul la deseuri medicale. (Am avut pe stoc plicuri de 7 grame care transformau in gel 460 -470ml, stocul s-a epuizat rapid, DAR vor sosi pe stoc plicurile de 10 grame granule superabsorbante, ce transforma in gel 500 ml lichide biologice sau patologice) Important !!! Pentru Dvs pastram acelasi pret ca la plicurile de 7 grame !!!, si anume 1,89 lei/plic, fara TVA Am dat o comanda mare, va sosi in intervalul 10-15 mai Chiar daca nu sunt acum pe stoc, puteti face cumpararea deoarece putem sa totalizam si sa ajustam productia in functie de cerere, pana la un moment definit. Va multumim pentru toata intelegerea si colaborarea !!! Dr Denisa Visinica Dir Vanzari Co&Co Consumer 2002 srl 0722462614 0762264971
- Număr anunț
- DA25188066
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33141530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.800 RON
- Valoare atribuită
- 37.800 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.