Atribuită
Cumpărare directă
Camera dubla - Continental Forum Arad, conform cu oferta, 41 de camere duble astfel: 2 camere duble x 4 nopti in perioada 02.03.2020-06.03.2020, 15 camere duble x 3 nopti in perioada 03.03-06.03, 13 camere duble x 2 nopti in perioada 04.03.2020-06.03.2020, 11 camere duble x 1 noapte in perioada 05.03.2020-06.2020, in cadrul actiunii ”Dynamite fighting show” din data de 05.03.2020.
- Număr anunț
- DA25175312
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.142,60 RON
- Valoare atribuită
- 23.142,60 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.