Atribuită Cumpărare directă

Camera foto digitala PNI Explorer M60 20MP 8X optic zoom display LCD 2.7 inch CARACTERISTICI GENERALE Tip Compact Continut pachet 1 x Adaptor 1 x Husa 1 x Cablu USB Greutate 130 g Culoare NegruSENZOR Dimensiune senzor de imagine 1/2.3 inch Tip senzor CMOS Rezolutie senzor 20 MpxREZOLUTII & ZOOM Zoom optic 8x Zoom digital 4xFORMATE FISIERE Format fisier imagine JPEG Format inregistrare video AVICONECTIVITATE Conectivitate Micro USB Wireless NuALIMENTARE Tip alimentare Acumulator Tip acumulator Li-IonSTOCARE Tip slot memorie SDHC DISPLAY & VIZOR Tip display LCD Diagonala display 6.85 cm FUNCTII Functii Autodeclansator BLIT Blit Da 2 buc x 294,11 ron/buc, conform Referat nr. 6859 din 28.02.2020

Număr anunț
DA25188887
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
ONLINESHOP SRL (CUI 16306031)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,22 RON
Valoare atribuită
588,22 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,22 RON

din 588,22 RON estimat