Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA25117141
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 29412735)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.020,48 RON
Valoare atribuită
5.020,48 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.020,48 RON

din 5.020,48 RON estimat