Atribuită Cumpărare directă

Fasa gipsata din tesatura de tifon impregnata cu gips natural. Cu proprietati excelente de modelare, intarire rapida si stabilitate ridicata. Indicata pentru imobilizare puternica si foarte puternica. Dimensiune : 10cm x 3 m. Mod de ambalare : pachet x 2 bucati

Număr anunț
DA25105909
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
44921100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat