Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CARNE FLEICA PORC KG CEAFA PORC DEZOS.KG VID COTLET PORC FARA OS KG PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 PULPE CU OS ATM CCA 4.5KG PULPE SUP.DEZ.F.P.ATM CCA PULPA VITA FARA OS KG LLR CHIFLA KAISER ALBA60G PUI GRILL PUNGA CG.KG BURTA VITA CONG PORTIONAT FL.SALAU DE NIL 300/500//PACHET CARNE FLEICA PORC KG CEAFA PORC DEZOS.KG VID COTLET PORC FARA OS KG PIEPT DEZ.INT.ATM CCA 4.5 PULPE CU OS ATM CCA 4.5KG PULPE SUP.DEZ.F.P.ATM CCA PULPA VITA FARA OS KG LLR CHIFLA KAISER ALBA60G PUI GRILL PUNGA CG.KG BURTA VITA CONG PORTIONAT FL.SALAU DE NIL 300/500
- Număr anunț
- DA25167819
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15100000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.419,73 RON
- Valoare atribuită
- 7.419,73 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.