Atribuită Cumpărare directă

Executat din rama metalica 30x2mm, imbinare prin sudura, vopsitorie negru opal, placat cu bond casetat, culoare rosu, fixare mecanica autoforant, asamblare cu surub M8 (C2-sus/jos + C3 sus/jos)

Număr anunț
DA25127153
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
JUST CONFORT S.R.L. (CUI 41577465)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.316 RON
Valoare atribuită
4.316 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.316 RON

din 4.316 RON estimat