Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tiparire , legare copertare si livrare Amenajamente pastorale

Număr anunț
DA25151745
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA MEHEDINTI (CUI 37989468)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,20 RON
Valoare atribuită
462,20 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,20 RON

din 462,20 RON estimat