Atribuită
Cumpărare directă
1. Sistem aspiratie tip trompeta - cu canule interschimbabile - 1 canual 5 mm - 1 canula 10 mm Pret – 2250 + TVA 2. Ansa rezectoscopie, bucla, 26 Fr. Pret – 840 + TVA 3. Set tubulatura silicon, irigare-aspirare Pret – 1510 + TVA 4. Valva silicon trocar 5,5 mm (set de 5 bucati) Pret – 450 + TVA 5. Valva silicon trocar 11 mm (set 5 buc) Pret – 500 + TVA 6. Garnitura trocar 5,5 mm (set 10 buc) Pret – 230 + TVA 7. Garnitura trocar 11 mm (set 10 buc) Pret – 280 + TVA
- Număr anunț
- DA25144902
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.060 RON
- Valoare atribuită
- 6.060 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.