Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTE MARTIE 2020

Număr anunț
DA25124567
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MADIRAL SRL (CUI 13402514)
Cod CPV
15331400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.546 RON
Valoare atribuită
7.546 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.546 RON

din 7.546 RON estimat