Atribuită Cumpărare directă

MOTOPOMPA APA CURATA 2'' HONDA GX120 WB20XT + FURTUN ABSORBTIE 2'' (51 MM) ENERGO 5 M + FURTUN PLAT CU EXTERIOR TEXTIL 2'' 30 M CU CUPLE STORZ

Număr anunț
DA25114117
Autoritate contractantă
UTILPUB PREST ECO SERV PPL SRL (CUI 39597606)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.099 RON
Valoare atribuită
2.099 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.099 RON

din 2.099 RON estimat