Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: Stare fizica: lichid Culoare: clar Miros: amina slaba pH: 10,6 Punctul initial de fierbere si intervalul de fierbere: > 95 °C (> 95 °C) Densitatea vaporilor: 0,6 Gravitate specifica: 1,0 Solubilitate în apa: solubil Ambalaj: cutie (6bidx1,5L)

Număr anunț
DA25125700
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
24957000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.189,56 RON
Valoare atribuită
1.189,56 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189,56 RON

din 1.189,56 RON estimat