Atribuită
Cumpărare directă
Contractul este valabil, respectiv 01.02.2020 – 31.12.2020. • Beneficiarul are la dispozitie servicii de intretinere preventiva si service efectuate in luna aleasa de beneficiar in decursul derularii contractului. In timpul acestei vizite se va verifica functionarea corecta a instalatiei, mai exact, sistemele de control, electrice, electronice, mecanice, optice, sistemele hardware si software, sursele de alimentare si racire (si reglate daca este cazul). • In valoarea contractului sunt incluse cheltuielile cu deplasarea, revizia si manopera eventualelor lucrari de reparatie. • Valoarea contractului de service standard post garantie este calculata in functie de distanta, complexitatea echipamentului si de eventualele interventii accidentale, astfel: • Interventie in 72 ore lucratoare de la data solicitarii scrise catre departamentul tehnic al BTL Romania (excluzand zilele de Sambata, Duminica si sarbatorile legale); • 1 revizie / an cu emiterea unui Buletin de Verificare Tehnica dupa verificarea aparatelor; • 2 interventii accidentale gratuite, in vederea efectuarii reparatiilor echipamentelor, la nevoie. Dupa epuizarea celor 2 interventii se percepe o taxa de deplasare in valoare de 150,00 lei fara TVA / deplasare; • Manopera gratuita pe toata desfasurarii contractului atat la sediul beneficiarului cat si la sediul firmei BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA, valabila si dupa epuizarea celor 2 interventii accidentale Nr Tip aparat Serie Terapie 1 BTL-5826 SL 5000-0384766 Combina: e
- Număr anunț
- DA25114781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare atribuită
- 4.900 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.