Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze urmatoarele tipuri de tonere . -5 BUC SAMSUNG SCX 4623 -5 BUC LASERJET M1212 MFP -2 BUC BROTHER DCP L2520 DW -1 BUC CANON L 11121E , conform oferta de pret transmisa de dvs. din data de 25.02.2020
- Număr anunț
- DA25135509
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,01 RON
- Valoare atribuită
- 405,01 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.