Atribuită Cumpărare directă

Proiectare si executie instalatie de utilizare gaze naturale, Scoala Gimnaziala nr.1Mirsid

Număr anunț
DA25104533
Autoritate contractantă
Comuna Mirsid (CUI 4291603)
Furnizor / câștigător
WYA-PROJECT SRL (CUI 17718090)
Cod CPV
71322200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat