Atribuită Cumpărare directă

Espressor model Giugiaro S12 1l, 1.9 bar, 1100W , Beige,Black

Număr anunț
DA25121295
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ZIO CAFE & LOUNGE SRL (CUI 29858879)
Cod CPV
15861000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,16 RON
Valoare atribuită
399,16 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,16 RON

din 399,16 RON estimat